86 14 31 711

Kainos

Mažoji salė

115 € Lt

Didžioji salė

150 € Lt

Virtuvė

35 € Lt

Miegamieji kambariai

20–40 € Lt

Pirtis

45 € Lt

Sukūrinė vonia

45 € Lt

Kubilas

80 € Lt

Pavėsinė

30–40 € Lt

Tenisas

20 Lt

Krepšinis

15 Lt

Tinklinis

nemokamai

Norėdami užsisakyti paslaugas teiraukitės telefonu: 86 14 31 711

Mažoji salė

Mažojoje pokylių salėje jaukiai savo šventes gali paminėti iki 20 žmonių kompanija. Šiai salei jaukumo suteikia židinys, sienas puošiančios dailininko paveikslai, taip pat pro langus atsiveriantys nuostabūs sodybos vaizdai.

 • Kaina: 115 € Lt

Didžioji salė

Didesniojoje pokylių salėje galima atšvęsti šventes iki 60 svečių, kurie sėdės ant kalvių nukaltų patogių kėdžių ir stalų. Nepakartojamo žavesio suteikia pokylių salei šviesa, sklindanti nuo nukaltų šviestuvų, nutapyti paveikslai, bei augalai žiemos metu, leidžiantys pasijusti vasaros dvelksmą.

 • Kaina: 150 € Lt

Virtuvė

Puikiai įrengta virtuvė patenkins visų poreikius. Virtuvėje esanti konvekcinė krosnis leis iš karto visiems svečiams patiekti karštus patiekalus. Jei svečių mažiau, pasitarnaus dujinės viryklės, o trijuose šaldytuvuose tilps visi maisto produktai. Virtuvėje esantis stalas ir kiti įrankiai nerūdijančio plieno, kas užtikrina ruošiamo maisto kokybę.

 • Kaina: 35 € Lt

Miegamieji kambariai

Jankauskų sodyboje rasite 4 antrame aukšte esančius kambarius, skirtus jūsų poilsiui. Kambarius puošia natūralaus medžio baldai: kėdės, komodos, staleliai, o pušinės lovos leis pajusti miško kvapą. Jaukumą suteikia medžiu iškaltos ne tik lubos, bet ir židiniai darganotą ar šaltą vakarą, spinduliuojantys šilumą ir ramybę. Vaizdas pro langą atveria nuolat kintantį gamtos grožį. Visa tai sukuria vasarišką nuotaiką ir įkvepia svajonėms.

 • Kaina: 20–40 € Lt

Pirtis

Suomiškoje saunoje pagreitėja kraujotaka, didėja organizmo atsparumas ligoms ir žalingam aplinkos poveikiui. Reguliarus prakaitavimas padeda ilgam atsikratyti streso. Poilsis saunoje reguliuoja širdies darbą ir kraujospūdį. Po šios saunos išsimaudę šalia sodybos tyvuliuojančiame prūde, pasijusite tarsi gimę iš naujo.

 • Kaina: 45 € Lt
 • Trukmė: 4 val.

Sukūrinė vonia

Povandeniniai purkštukai bei vandenyje sukūruojantys oro burbuliukai švelniai ir veiksmingai masažuoja jūsų kūną. Jau po 10-15 minučių pradeda atsipalaiduoti raumenys ir yra išjudinama kraujotaka. Žmonėms, turintiems miego sutrikimų, jaučiantiems nugaros ar sąnarių skausmus, visąlaik įsitempusiems po įtemptos darbo dienos sukūrinė vonia yra tiesiog ideali.

 • Kaina: 45 € Lt
 • Trukmė: 1 val.

Kubilas

Kubilas, arba naminė japoniška pirtis stovi po atviru dangumi, o vanduo įkaista iki 40-45°C. Jau po 10 minučių kaitinimosi pulsas gali pakilti iki 120 dūžių per minutę, todėl neįpratusiems gali šiek tiek svaigti galva ir visada po pasikaitinimo rekomenduojama pailsėti. Ne veltui rytiečių išmintis teigia, kad „apsilankius kubile prašviesėja protas, atsiranda gaivumo pojūtis, pagerėja sveikata, užplūsta jėgos, pagražėja oda“.

 • Kaina: 80 € Lt
 • Trukmė: 4 val.

Pavėsinė

Pavėsinėse esančios skulptūros įkvėps prisiminti vaikystės pasakas, kuriose veikdavo raganos, velniai, kalbantys žvėrys…Pavėsinėje esanti drakono skulptūra, be tik „apsaugos“ nuo blogos valios, bet ir patrynus jo galvą, galima tikėtis noro išsipildymo. O kaip vakaras be šašlyko, iškepto šašlykinėje.

 • Kaina: 30–40 € Lt

Žaidimų aikštelės

Sodyboje puikiai įrengtos krepšinio, tinklinio bei lauko teniso aikštelės. Žaidimo kokybę ir malonumą užtikrina išlieta guminė danga. Korinis dangos paviršius užtikrina reikiamą sukibimą.

 • Krepšinis: 15 Lt
 • Tenisas: 20 Lt/val.